سخنان توهین آمیز سرکرده بسیج علیه پادشاه عربستان

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امثال مهاجرانی، امروز از دربار شاه سعودی سر بر نیاورده‌اند بلکه از ابتدا در این مکتب بوده‌اند اما با نفاق و ریاکاری ماهیت خود را پنهان کرده بودند.

سردار محمدرضا نقدی در مجمع عالی بسیج استان هرمزگان، اظهار داشت: چند روز پیش که مهاجرانی ذلیلانه به دربار شاه ملعون و خبیث سعودی رفت و برای سخنان او علیه امت اسلامی کف زد؛ برخی نوشتند که وزیر دولت خاتمی به دستبوسی آل سعود رفته است در حالی که خود خاتمی هم در جریان انتخابات 88 به دستبوسی پادشاه خبیث و ملعون سعودی رفته بود.
وی افزود: خاتمی به دستبوسی پادشاه سعودی رفت تا برای انتخابات 88 از او کسب تکلیف کند و رئیس دفتر سابق خود را فرستاد و از همین آل خلیفه ملعون، آدمکش و جنایتکار برای انتخابات 88 پول گرفت.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این مطلب که امثال مهاجرانی از ابتدا چنین ماهیتی داشته اند خاطرنشان کرد: این فرد زمانی که وزیر ارشاد دولت اصلاحات بود، شب ها در منزل برخی از کارگردانان سینما حاضر می شد و پاکت های دلار و تراول را توزیع، و آنان را به فیلم سازی علیه جمهوری اسلامی با مضامین ضد انقلابی تشویق می کرد.
وی با اشاره به عملکرد مجلس ششم افزود: در مجلس ششم کوشیدند با وضع برخی قوانین، موانع را از سر راه ضد انقلابی گری بردارند و مطبوعات و سینمای ما را تحویل ضدانقلاب بدهند.
وی ادامه داد: این افراد از ابتدا این گونه می اندیشیدند اما با ریاکاری و نفاق ماهیت خود را پنهان کردند و خود را طرفدار آزادی و دمکراسی جازدند که امروز با مکر الهی رسوا شده اند.
نقدی با مسبوق به سابقه خواندن اقدام برخی جریانات در رفت و آمد به دربار آل سعود تاکید کرد: این افراد خیانت جدیدی نکرده اند و قبل از آنان، گروهک های خلق مسلمان، خلق ترک، دمکراتها و منافقین و همه افراد و جریانات این شجره خبیث به دربار آل سعود رفت و آمد داشته اند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین، فتنه 88 را تفسیر آیه “و مکروا و مکر الله والله خیرالماکرین” عنوان کرد و گفت: فتنه 88 مکر الهی بود تا ریاکاران را رسوا کند و زباله ها را از صف انقلاب بیرون بریزد و امروز پس از پشت سر گذاشتن فتنه باید بگوییم، انقلاب به جرئت، شکوفاتر شده است.
نقدی در پایان با تاکید بر حرکت با صلابت جریان اصیل انقلاب اسلامی و کنار زدن دائمی پلشتی ها از ساحت انقلاب، ابراز داشت: آنانی که راه را پیدا نکردند و نپیوستند به مسیر نورانی حرکت ملت؛ هرگز نمی توانند صدمه ای به انقلاب اسلامی وارد کنند و رسوایی و بی آبرویی، سرنوشت قطعی کسانی است که به نمایندگی از ابرقدرت های فاسد، به صف آرایی در مقابل ولایت، شهدا و بسیج می پردازند.