۱۰۰۰ ضربه شلاق برای مرد عربستانی به اتهام ارتباط جنسی با جاروبرقی!

پلیس ریاض پایتخت عربستان خبر از دستگیری یک شهروند عربستانی به اتهام  برقراری ارتباط جنسی با جارو برقی داده است.

saudiافسران پلیس عربستان در منطقه المنصوریه   یک مرد را به اتهام  برقراری  رابطه جنسی با جارو برقی دستگیر کرده اند،گفته میشود این مرد در هنگام این عمل توسط همسر خود مشاهده شده است.
worldnewsdailyreport به نقل از پایگاه خبری عربستانی ریاض دیلی گفته است  در قانون عربستان سعودی که بر مبنای قوانین اسلامی تدوین شده است،عمل  زنا با مجازات مرگ در پیش رو دارد و معمولا با سنگسار فرد به انجام میرسد ،با توجه به ماهیت عجیب و غریب از این مورد زنا، که در آن  متهم با لوازم خانگی و نه با یک حیوان یا یک انسان،این عمل را انجام داده است  قاضی تصمیم گرفته است تا به او حکم خفیف تر از معمول بدهد،حکیم بن علی کارشناس و متخصص قانون قضایی در خاور میانه نیز در ارتباط با حکم صادره گفته است ،دو سال در زندان و ۱۰۰۰ ضربه شلاق بر موازین احکا اسلامی  برای وی حکمی منطقی است!

گفته شده است این مرد در هنگام انجام عمل زنا با لوازم خانگی توسط همسر خود مشاهده شده است،آن زن با طرح شکایتی از همسر خود که ۱۷ سال با وی زندگی مشترک داشته است به پلیس ریاض گزارش داده است،با اینحال متهم تمام اتهامات را رد کرده است و گفته همسرش در طرح ماجرا داستانسرایی کرده است.

http://vocir.org/?p=1620

Share It!Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Human Test-Spam Prevention * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.