جنبش وال‌استريت «زمينه‌ساز ظهور امام زمان» است

Tuesday 08 November سه شنبه، 17 آبان ماه 1390
آیت‌الله محسن حیدری، امام جمعه موقت شهر اهواز در خطبه‌های نماز عید قربان گفته است که «جنبش ضد وال‌استریت قدم بزرگی در زمینه‌سازی ظهور امام زمان است.»به گزارش دانشجونیوز، در ادامه حمایت دولتمردان و مقامات سیاسی جمهوری اسلامی از جنبش وال استریت در امریکا، محسن حیدری، امام جمعه موقت شهر اهواز نیز در خطبه های دیروز نماز عید قربان در این شهر جنبش وال استریت را ستوده و آن را «زمینه ساز ظهور امام زمان» معرفی کرده است.

در ادامه این عضو مجلس خبرگان ایران تلویحا جنبش وال استریت را نوعی آمادگی برای ظهور دانسته و گفته است: «امام زمان هنگامی ظهور می‌کند که مردم آمادگی لازم برای ظهور او را داشته باشند.»

آیت‌الله محسن حیدری صبح دیروز همراستا با سایر مقامات سیاسی ایران، جنبش های ضد دیکتاتوری در منطقه را «بیداری اسلامی» توصیف کرده و تصریح کرده است که «در اثر بیداری اسلامی مردم منطقه ۳ دیکتاتور کنار گذاشته شده‌اند و بقیه آن‌ها هم کنار گذاشته می‌شوند در واقع تشکیل قطب قدرتمند اسلامی تنها راه نجات ملت‌ها است.».

ایت اله حیدری آغاز «بیداری اسلامی را از «شمال افریقا» معرفی کرده و با نسبت دادن این بیداری به سایر حرکت های آزادی خواهانه ادعا کرده که «همان‌طور که امام خمینی(ره) از فروپاشی شوروی پیشاپیش خبر داده بود مقام معظم رهبری هم از سال‌ها قبل وقوع این بیداری را نوید داده بودند.».

امام جمعه موقت اهواز جنش ضد وال‌استریت را «ضد سرمایه‌داری و عدالت‌خواهانه» ارزیابی کرده، و ادعا کرده که این جنبش« به معنی تیر خلاص به نظام سرمایه‌داری و کاپتالسیم است.».

این روحانی طرفدار حکومت ایران در انتهای اظهاراتش گفته است: «مردم دنیا هنگامی آمادگی کامل برای ظهور امام زمان را دارند که از مکتب‌های بشری ناامید شده باشند. جنبش ضد سرمایه‌داری هم نشان از ناامیدی مردم از مکتب‌های بشری است.»

IranPressNews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *